12 Najlepszy trening na Abs

Abs są mięśnie rdzenia ciała, to będzie utrzymać swój rdzeń silny i swoje ciało zrównoważone.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz wypracować swój abs zawsze, wszędzie i w każdym stanie. Oto 12 najlepszych wskazówek treningowych dla abs.

Trening abs bez ciężarków

Jest to najprostszy sposób na trening abs i nie wymaga żadnego sprzętu. Jeśli chcesz to zrobić, to możesz użyć krzesła i trzymać je przez około 3 minuty. To wzmocni twój abs i zbuduje siłę w twoim rdzeniu.

Trening w domu

Większość ludzi nie ma członkostwa w siłowni, więc następną najlepszą rzeczą jest trening w domu. Jeśli masz bieżnię, to będzie lepiej, ponieważ można ćwiczyć w wolnym tempie.

Zrób ab crunches

Jest to najprostszy sposób, aby pracować swój abs. Zacznij od leżenia na podłodze z wyprostowanymi nogami. Teraz zegnij kolana i dotknij palców u stóp. Przytrzymaj to przez 2 minuty i rozluźnij się na minutę. Rób to przez 10 dni.

Rób wypady

Lunges to najlepszy sposób na wzmocnienie abs, sprawi, że twój rdzeń będzie silniejszy. Stań prosto i wystaw prawą nogę do przodu. Teraz podnieś prawą stopę i ponownie ją opuść. Rób to przez 30 sekund, a następnie zmień nogi.

Trening przez 30 sekund

Jest to świetny sposób na trening abs i sprawi, że będziesz bardziej aktywny. Usiądź na krześle i podnieś prawe ramię przed sobą. Teraz wstań i powoli opuść ramię. Rób to przez 30 sekund.

Rób przysiady

Przysiady to najlepszy sposób na wzmocnienie abs, sprawi, że będziesz bardziej aktywny. Połóż się na krześle i połóż ręce na ziemi. Teraz podnieś górną część ciała i dotknij dłońmi podłogi. Podnieś górną część ciała i powoli opuść ją z powrotem do pozycji wyjściowej. Wykonaj to przez 10 do 15 razy.

Rób deski

Planki to najlepszy sposób na wzmocnienie abs, sprawi, że będziesz bardziej aktywny. Zacznij od stania prosto i dotykania palców u stóp. Teraz trzymaj ciało prosto i dotknij podłogi rękami. Twoje łokcie powinny znajdować się na podłodze, a palce powinny być w linii prostej. Utrzymaj to przez 10 sekund, a następnie zmień strony.

Rób wyciskanie na tricepsach

Triceps press ups to najlepszy sposób, aby wzmocnić swój abs, sprawi, że będziesz bardziej aktywny. Zacznij od stania prosto i położenia prawej ręki na podłodze. Teraz wypchnij górną część ciała i podnieś prawą rękę do sufitu. Powoli opuść ją i powtarzaj przez 10 do 15 razy.

Wnioski:

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w treningu abs i uzyskaniu sprawnego ciała.