3 Najlepsze ćwiczenia treningu siłowego bez sprzętu

Wszyscy chcemy uzyskać silne ciało, prawda? Cóż, jeśli czytasz ten artykuł, to najprawdopodobniej szukasz skutecznych sposobów na zbudowanie silnych mięśni. Jeśli szukasz dobrego treningu, ale nie masz żadnego obiektu siłowni, to nie martw się.

Istnieją pewne ćwiczenia, które pomogą Ci rozwinąć silne i stonowane ciało bez żadnego sprzętu. Te treningi pomogą Ci wzmocnić swój rdzeń, ramiona, nogi, plecy, a nawet abs.

Chodzenie na bieżni

Jest to jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych treningów dla każdego, kto ma bieżnię. Widziałem wielu ludzi używających bieżni do ćwiczeń, ale większość z nich to użytkownicy siłowni.

Chodzenie jest najlepszym i najłatwiejszym ćwiczeniem, które możesz wykonać. Nie musisz mieć członkostwa w siłowni, aby korzystać z bieżni. Wystarczy ustawić prędkość, wybrać wagę ciała i chodzić przez 45 do 60 minut.

Joga

Jeśli masz matę do jogi, to możesz zacząć ćwiczyć jogę już teraz. Joga to jeden z najlepszych treningów, który pomoże Ci zrelaksować umysł i ciało.

Możesz również połączyć jogę z bieżnią. Możesz zacząć od wolnego tempa, a kiedy poczujesz, że się męczysz, wtedy możesz zwiększyć tempo i możesz też wykonać kilka ćwiczeń oddechowych.

Trening cardio

Jeśli masz bieżnię, to możesz zacząć robić treningi cardio, takie jak bieganie, chodzenie, skakanie itp. To pomoże Ci spalić tłuszcz i jest to jeden z najlepszych treningów, aby schudnąć.

Wnioski:

Są to najlepsze ćwiczenia treningu siłowego bez sprzętu. Jeśli jesteś nowy w tym, to lepiej zacząć od powolnego tempa. Jeśli jesteś regularnym użytkownikiem siłowni to lepiej dla Ciebie, aby zacząć od najłatwiejszych i najbardziej skutecznych treningów, które pomogą Ci spalić tłuszcz i zwiększyć swoją siłę.