Skuteczne ćwiczenia kalisteniczne dla budowania masy

Ćwiczenia kalisteniczne to te ćwiczenia, które obejmują połączenie treningu siłowego i cardio. Jest to doskonała forma ćwiczeń dla zwiększenia wytrzymałości i spalania tłuszczu w tym samym czasie. Tak więc, jeśli myślisz o spalaniu tłuszczu i budowaniu masy, to ćwiczenia kalisteniczne są odpowiedzią na twoje pytanie.

Wszyscy wiemy, że utrata tłuszczu nie jest prostym zadaniem. Wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia. W dzisiejszym szybkim tempie życia prawie nie mamy czasu na wykonywanie jakichkolwiek ćwiczeń, a co dopiero na trening. Tak więc, jeśli chcesz spalić tłuszcz i zbudować silne ciało, to musisz wykonywać jakąś formę ćwiczeń.

Ćwiczenia kalisteniczne można wykonywać w dowolnym miejscu i czasie. Nie musisz iść na siłownię ani kupować drogiego sprzętu, aby wykonywać ćwiczenia kalisteniczne. Wystarczy przestrzegać rutyny i wykonać kilka łatwych ćwiczeń. Możesz również wykonywać te ćwiczenia w domu i w swoim czasie.

Te ćwiczenia są również znane jako ćwiczenia wagi ciała, ponieważ nie wymagają specjalnego sprzętu. Są one również nazywane ćwiczeniami wagi ciała, ponieważ obejmują wykorzystanie tylko twojego ciała.

Zobaczmy, jak te ćwiczenia pomagają w spalaniu tłuszczu i budowaniu masy.

Ćwiczenia na spalanie tłuszczu

Ćwiczenia na spalanie tłuszczu obejmują:

– Push ups

– Podciąganie

– przysiady

– Burpees

– Skoki na skakance

Ćwiczenia na budowanie masy

– Hantle

– Wypady

– Skok w bok

– Przysiady

– Rowery

– Wyciskanie hantli na ławce

– Rzędy hantli

– Loki z hantli

Wnioski:

Jest bardzo oczywiste, że te ćwiczenia nie są jedynymi ćwiczeniami na utratę tłuszczu i budowanie masy. Istnieje szereg innych ćwiczeń, które są o wiele bardziej skuteczne niż te. Tak więc, jeśli szukasz skutecznych ćwiczeń kalistenicznych do budowania masy, to spróbuj zastosować się do powyższej listy.

Mamy nadzieję, że znajdziesz te ćwiczenia pomocne w utracie tłuszczu i budowaniu silnego ciała.